skip to Main Content
Elif Akalan

Ben iyoniklerini en başından beri kullanıyorum. Özelikle düzenli kullandıklarım magnezyum ve çinko. Daha evvel başka tablet formlar da denedim ama tam etki göremedim üstelik ideal doza ulaşmak için 3 adet yutmak zorluğu da çok rahatsız etti. Su anda magnezyum ve çinko kan degerlerim ideal aralıkta. Iyonik magnezyumu istisnasiz sürekli alıyorum vücuttaki fonksiyonu acısından. Çinkoyu da kan degerimi ideal aralıkta tutmak için dozu ayarlayarak alıyorum. Iyonik magnezyumdan sonra bacak kas ağrılarım ve gece bacak atmalarim hiç kalmadı. Içim kolaylığı müthiş ve emilimin yüde yüz ağız mukozasindan gerçekleşiyor olması cok cok onemli bir ayrıcalık katıyor iyoniklere.

Sln Kzldg

Tırnaklarımın tamamında beyazlıklar vardı ve okadar çabuk kırılıyordu ki hiç uzatamıyordum bile şimdi ise hem beyazlıklar neredeyse bitti hemde çok sertleşti tırnaklarım gerçekten inanamıyorum hiç bu kadar sağlıklı tırnaklarım olmamıştı :)) kısa sürede sonuç aldım gerçekten çok çok teşekkür ederim.

Diyetisyenim

Emilim problemi magnezyumda çok rastladığımız bir durumdur.işi riske atmamak için  #magnesium en iyi emilim önerimdir👍👍

S. Can Güzel

magnezyum almaya başladıktan sonra sabahları kus gibi hafif kalkmaya başladim ayaklarımın altı özellikle topuklarım Cok acıyordu ayağa kalktığımda simdi hiç acımıyor Cok sinirliydim stresliydim simdi degilim. Gercekten Benim icin kurtarici oldu. Her aksam kullaniyorum. Unutmuyorum, cunku agrilarim tekrar baslayacak diye korkuyorum. Cok Tesekkurler  hayatima Boyle guzel ve Saglikli dokundugunuz icin.

Emine Özpilavcı

Ben huzursuz bacak sendromu için ionic magnesium kullandım. Çok memnun kaldım. Zuhal Hn. a bizi bu ürünle tanıştırdığı için tşk. Ediyorum. Kızım içinde çinko aldım.

Ebru Bıçakçı

Bir kaç yıl önce yaşadığım çarpıntı problemine magnezyum eksikliğinden teşhisi koyan doktorum sayesinde önemini öğrendiğim günden beri sağlık taramalarımda mutlaka ölçtürüyorum ve ürününüzü kullanıyorum . Sevgiler

Seher Tüfekçi

Magnezyum, çinko, kullanıyorum hepsinden de ve de ürünlere ulaşım kolaylığınızdan da çok memnunum 😊 Teşekkürler. Iyi ki sizden haberdar oldum

Figen Aygül

ben oglum için bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum. Tedavisinde cok fark yarattı.

Neylan Özgüle

Sevgili Diyetisyenimin yönlendirmesiyle kullandığım  ionic çinko, ionic magnezyum ve gümüş gerçekten ilaç dünyasına farklı bir soluk getirmiş. Sıvı oluşundan dolayı çok daha çabuk etki ediyor ve içeriği son derece kuvvetli.

Selma Suiçmez Elmalı

Üründen çok memnun kaldım. Akşam yatarken veriyorum çok az miktarı bile çok güzel sakinlik veriyor. Ayrıca bende çok fazla kramp olduğu için kendim de kullanmaya başladım. Eşimde doktor olduğu için kullanmamı söyledi. Gerçekten çok iyi geldi.

Dr. Didem Gülmez Numanoğlu

Özellikle bağırsak geçirgenliği bozulmuş hastalarda (örneğin GAPS) minerallerin emilimi de diğer besin maddeleri gibi bozulmuştur. Oysa ki bir çok biyokimyasal reaksiyonda dışarıdan alınması gereken bu mineraller temel çark durumundadır. Bu nedenle emilimi, sindirim sisteminin sıkıntılı olduğu durumlarda bile yüksek olan iyonik ürünleri genellikle tercih etmekteyim. Kullandığım hastalardan aldığım geri dönüşler, tablet kullanan hastalara göre çok daha olumlu olmaktadır.

Dr.Halil Unal

Hemen hemen tüm ionik preparatları bir yıldır 11 yaşındaki otistik oğlum Kıvanç’a kullandırıyoruz.Çok hoşnutuz.Preparatların temini ve bize ulaştırılmasında büyük titizlik ve özveri gösteren Zuhal Dora hanıma teşekkürü borç biliriz.

Dr. Burçin Çelik

Özel bir oğlumuz var, artık daha sakin ve iyi iletişim kuruyor. Anne-baba doktoruz, içimize sinerek ve faydasını açıkça gözlemleyerek kullanıyoruz. En önemlisi de aile sıcaklığı ve güvenini hissetmemiz. Çok teşekkür ederiz.

Lale Şimşek

Good State magnezyum aldım oğlum için ama bende kullanıyorum bir çok şeye iyi geldiğini düşünüyorum ve içim rahat güvenli bi şekilde kullanıyoruz sakinlik vermesi krampların geçmesi gibi bi çok alanda etkisi var hatta bölüp yakınlarıma bile verdim sizde kullanın diye… teşekkürler…

Back To Top