skip to Main Content
Bilim doğamızda var
İskandinavya merkezli, test bazlı, kişiselleştirilmiş beslenmenin öncüsüyüz.

Balance Oil+, 300ml

Yeni nesil balık yağı

Balık yağının geleceği ile vücudunuzu içeriden dengeleyin. Tamamen doğal Polyphenol Omega Balance gıda takviyelerinden oluşan yenilikçi serimiz, Omega-3 emilimini sağlayan güçlü antioksidanlar açısından zengin saf balık yağı ile benzersiz, sinerjik bir formüle dayanmaktadır. Yalnızca birkaç kaşık, vücudunuzun Omega dengesini güvenli bir şekilde düzenleyecek ve normal kalp ve beyin fonksiyonunu destekleyecektir.

İçerik: 300 ml

Gıda takviyesi

Başlıca Faydaları

 • Günlük doz 700 mg DHA içerdiğinden normal beyin fonksiyonuna1 katkıda bulunur.
 • Günlük doz 20 µg D vitamini3 içerdiğinden normal bir bağışıklık sistemine3 katkıda bulunur
 • Vücudunuzda EPA ve DHA seviyelerinin yeterli olacak şekilde korunmasına yardımcı olur
 • Vücudunuzdaki ideal Omega-6:3 seviyelerinin korunmasına yardımcı olur
 • Kan lipitlerini oksidatif stresten korumak için vücudunuzdaki polifenol seviyelerini korumaya yardımcı olur6
 • 700 mg DHA içerdiğinden sağlıklı ve normal göz fonksiyonunu destekler7
 • Günlük doz 20 μg D vitamini3 içerdiğinden, normal kemiklere11, kas fonksiyonuna12, normal dişlere13 ve hücre bölünmesine14 katkıda bulunur
 • Normal kan trigliserit seviyelerini8, normal kan basıncını9 ve normal kan kalsiyum seviyelerini10 destekler

BESİN DEĞERİ

Balık Yağı

6627 mg

Omega-3 Yağ Asidi

2478 mg

   : EPA

1283 mg

   : DHA

683 mg

Zeytinyağı

4092 mg

   : oleik asit (Omega-9)

3069 mg

   : polifenol

3,5 mg

D Vitamini3 (%400 / RD*)

20 ug 

*RD = referans değer

İÇİNDEKİLER

Balık yağları (hamsi, uskumru, sardalya), soğuk sıkım zeytinyağı, tokoferol açısından zengin ekstrakt (antioksidanlar), doğal portakal limon nane aroması, D3 vitamini (kolekalsiferol)

 • Doğal vanilya aroması
 • Doğal limon aroması
 • Doğal portakal limon nane aroması
 • Doğal greyfurt limon misket limonu aroması

Önemli: BalanceOil+, 100 ml, yalnızca Portakal Limon Nane ürünlerinde mevcuttur

BalanceOil+: BALIK VE ZEYTİNYAĞI MÜKEMMEL DENGEDE
BalanceOil+ içindeki bilimsel formülasyon, faydalı miktarlarda hem Omega-3 hem de Omega-9 içeren benzersiz derecede balık yağını ve bilimsel olarak onaylanmış yüksek miktarlarda (750 mg/kg’ın üzerinde) polifenoller ve bitkisel besinleri birleştirir.4

BalanceOil’deki polifenoller, balıkta doğal olarak bulunan polifenolleri taklit eder ve hassas Omega-3’ü hücre zarları içinde güvenli bir şekilde iletene kadar vücuttan geçirir. Polifenoller ve deniz ürünlerinden elde edilen lipitler oldukça uyumlu şekilde işbirliği yaparak vücudun güvenle emilim sağlamasını, denge kurmasını ve 3:1 oranı altında bir Omega-6:3 balance sağlamak için gerekli olan %8 üzerindeki Omega-3 seviyelerini korumasını mümkün kılar.

600.000+ testi, dünyanın en büyük, önemli yağ asitleri veri tabanını oluşturmak için çabalayan Vitas Analytical Services bağımsız laboratuvarındaki analizlerin sonuçlarına dayanan açıklamalarına göre Omega-3 takviyesi almayan kişilerde ortalama Omega-6:3 oranı Kuzey Avrupa’da 12:1, Avrupa’da 15:1 ve ABD’de 25:1 olarak belirtiliyor. 120 gün boyunca BalanceOil+ ürünlerini kullandıktan sonra ise tüm bu coğrafi bölgelerdeki ortalama oranın 3:1 altına düştüğü görülüyor.

BalanceOil+
Balance Oil+ içinde yer alan ekstra saf İspanya zeytinyağı, Omega-9 zenginliği ve oldukça yüksek antioksidan içeriği için tercih edilen İspanya Picual zeytininden elde edilen ekstra saf zeytinyağından üretilir. Omega-9 (Oleik asit), kan kolesterol seviyelerinin normalizasyonunu aktif olarak destekleyen önemli bir özelliktir.4 Zeytinler, hasat öncesi kalitededir ve işlem sırasında çekirdekleri çıkarılarak yalnızca zeytinler soğuk sıkım yapılır. Böylece, oldukça yüksek miktarda (750 mg/kg üzeri) polifenol adı verilen antioksidan içeren ve Omega-9 (Oleik asit) bakımından zengin oldukça etkili iki özellik barındıran ekstra saf bir yağ elde edilir.15 polifenol, şişe içindeki BalanceOil+ içeriklerini ve daha da önemlisi, hücrelerinizi korur.

Doğal tokoferoller 
Karışık tokoferoller, besin takviyelerinde yaygın olarak kullanılan bir antioksidandır. Kullanılan doğal tokoferoller, herhangi bir soya proteini içermediğinden emin olmak üzere daha fazla rafine edilerek özellikle GDO içermeyen, yüksek oranda rafine edilmiş soya fasulyesi yağı damıtıcılarından yapılır. Bu, ürün içinde hiçbir alerjen madde bulunmadığı anlamına gelir. BalanceOil+ içindeki tipik bileşim alfa-, beta-, gama- ve delta-tokoferoller şeklindedir.

Saf D3 vitamini
BalanceOil+, D3 vitamini (kolekalsiferol) içerir. Koyun yününde doğal olarak oluşan bir yağ olan lanolin içeriğinden doğal olarak üretilen D3 vitamini maddesini kullanırız. D3 vitamini, prekürsörü lanolin yapısından D3 vitamini hâline çözündürerek üretilir. Daha sonra ultraviyole (UV) ışığına maruz bırakılarak kimyasal olarak değiştirilir ve aktive edilir. Kimyasal süreç, güneş ışığına maruz kalarak D3 vitamini ürettiğinde insan derisinde meydana gelen süreçle karşılaştırılabilir.

Önerilen Kullanım Şekli: Vücut kilo ağırlığı başına 0,15 ml. Dozu vücut ağırlığınıza göre ayarlayın. Vücut ağırlığı 50 kg olan yetişkinler: Günlük 7,5 ml. Vücut ağırlığı 80 kg olan yetişkinler: Günlük 12 ml. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.‭ Takviye gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Dikkat: Kan sulandırıcı ilaç kullanıyorsanız BalanceOil+ kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Saklama Koşulları: Açılmamış şişeleri karanlık ve kuru bir ortamda oda sıcaklığında veya buzdolabında saklayınız. Açılan şişeleri buzdolabında saklayın ve 45 gün içinde kullanın. Zeytinyağının katılaşması nedeniyle yağ 4°C altındaki sıcaklıklarda bulanıklaşabilir. Yağ oda sıcaklığında berraklaşacaktır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Back To Top