skip to Main Content

Sağlıklı Yaşam Trendleri “HAYAT HAYATIN KENDİSİNDEN DE DAHA FAZLA BİR ŞEYDİR” mottosu ile yola çıkan ve gıdadan, temizliğe, konuttan, turizme, hijyenden, kişisel bakıma pek çok konunun ve katılımcının yer aldığı Sağlıklı Yaşam Trendleri Platformunda ziyaretçilerimizle buluştuk ve ürünlerimi tanıtma fırsatı bulduk.

Ben iyoniklerini en başından beri kullanıyorum. Özelikle düzenli kullandıklarım magnezyum ve çinko. Daha evvel başka tablet formlar da denedim ama tam etki göremedim üstelik ideal doza ulaşmak için 3 adet yutmak zorluğu da çok rahatsız etti. Su anda magnezyum ve çinko kan degerlerim ideal aralıkta. Iyonik magnezyumu istisnasiz sürekli alıyorum vücuttaki fonksiyonu acısından. Çinkoyu da kan degerimi ideal aralıkta tutmak için dozu ayarlayarak alıyorum. Iyonik magnezyumdan sonra bacak kas ağrılarım ve gece bacak atmalarim hiç kalmadı. Içim kolaylığı müthiş ve emilimin yüde yüz ağız mukozasindan gerçekleşiyor olması cok cok onemli bir ayrıcalık katıyor iyoniklere.

Tırnaklarımın tamamında beyazlıklar vardı ve okadar çabuk kırılıyordu ki hiç uzatamıyordum bile şimdi ise hem beyazlıklar neredeyse bitti hemde çok sertleşti tırnaklarım gerçekten inanamıyorum hiç bu kadar sağlıklı tırnaklarım olmamıştı :)) kısa sürede sonuç aldım gerçekten çok çok teşekkür ederim.

Ben huzursuz bacak sendromu için ionic magnesium kullandım. Çok memnun kaldım. Zuhal Hn. a bizi bu ürünle tanıştırdığı için tşk. Ediyorum. Kızım içinde çinko aldım.

Magnezyum, çinko, kullanıyorum hepsinden de ve de ürünlere ulaşım kolaylığınızdan da çok memnunum 😊 Teşekkürler. Iyi ki sizden haberdar oldum

ben oglum için bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum. Tedavisinde cok fark yarattı.

Sevgili Diyetisyenimin yönlendirmesiyle kullandığım  ionic çinko, ionic magnezyum ve gümüş gerçekten ilaç dünyasına farklı bir soluk getirmiş. Sıvı oluşundan dolayı çok daha çabuk etki ediyor ve içeriği son derece kuvvetli.

Özellikle bağırsak geçirgenliği bozulmuş hastalarda (örneğin GAPS) minerallerin emilimi de diğer besin maddeleri gibi bozulmuştur. Oysa ki bir çok biyokimyasal reaksiyonda dışarıdan alınması gereken bu mineraller temel çark durumundadır. Bu nedenle emilimi, sindirim sisteminin sıkıntılı olduğu durumlarda bile yüksek olan iyonik ürünleri genellikle tercih etmekteyim. Kullandığım hastalardan aldığım geri dönüşler, tablet kullanan hastalara göre çok daha olumlu olmaktadır.

Hemen hemen tüm ionik preparatları bir yıldır 11 yaşındaki otistik oğlum Kıvanç’a kullandırıyoruz.Çok hoşnutuz.Preparatların temini ve bize ulaştırılmasında büyük titizlik ve özveri gösteren Zuhal Dora hanıma teşekkürü borç biliriz.

Back To Top